BİZ KİMİZ?

COOL-R markasıyla tanışın

qazwe

COOL-R, çatı ve  su yalıtımı alanı için tasarlanmış uzman bir markadır. COOL-R ürünlerinin temel ve ayırt edici özelliği, yüksek yansıtma ve yayma özelliğidir.

Bu özelliklerinden dolayı binaların çatıları %70’e kadar daha az ısınır ve bu da iç ortam sıcaklıklarını 10°C’ye kadar düşürür. Binanın işletme maliyetlerini ve enerji tüketimini önemli ölçüde azaltır.

Büyük salonlarda, klima maliyetlerinden tasarruf, yıllık giderlerin %25’ine kadar çıkabilir. Binaların daha iyi enerji verimliliği, daha düşük CO2 atmosferik emisyonu ve yaşam kalitesini ve yerel mikro iklimi etkileyen kentsel ısı adalarının azaltılması anlamına gelir.

COOL-R, pazarda bulunduğu yıllarda ağırlıklı olarak ılıman iklime sahip ülkelerde gelişmiştir: Brezilya,İspanya,Türkiye, Katar, ancak Polonya veya Rusya gibi ülkelerde de başarıyla uygulanmaktadır.

FARKI GÖRÜN

Bizi farklı kılan nedir?

COOL R logo

COOL-R bir üründen daha fazlasıdır. Hizmetimiz, ürün satışının ötesine geçer – yatırımın her
aşamasında müşteriye eşlik ederiz. İlk temastan itibaren, klimalı nesnelerde maliyet tasarrufunun
faydalarını ve hesaplamalarını sunuyoruz. Çatının durumunu inceliyor ve mükemmel çözüme uygun deneme
uygulaması yapıyoruz. Serin çatı uygulaması sadece sertifikalı ortaklarımız tarafından yapılır ve tüm
süreci biz denetleriz. Yatırım sürecinin her aşamasındaki taahhüdümüz, teslim edilen çözümlerin müşterilerin
beklentilerini tam olarak karşıladığından emin olmamızı sağlar.

ghj
GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Su yalıtımında deneyimli

25 yıldır çatıların inşası ve yenilenmesi ile su yalıtımı için geniş bir
ürün yelpazesinin üreticisi ve tedarikçisiyiz.

Şunları sunuyoruz:

 • zona ve bitümlü membranlar
 • nefes alabilen membranlar
 • bitümlü kaplamalar
 • dolgu macunları ve çatı yapıştırıcıları
 • folyolar ve çatı bantları
 • sıvı su yalıtım membranları
 • su yalıtımı için diğer profesyonel çözümler
SELENA GRUP

Küresel deneyim

  • Dünya çapında 100 ülkeye satış
  • 17 üretim tesisi
  • Dünya çapında 35 şirket

  COOL-R markası, 3 kıtadaki üretim tesisleri de dahil olmak üzere dünya çapında 35 şirketten oluşan Selena Group’un bir parçasıdır. Selena, 100 uluslararası pazarda siparişleri tamamlıyor.

  Selena Group, ürün geliştirmenin tüm aşamalarında yer alır: İleri araştırmalardan başlayarak, üretim, dağıtım, pazarlama ve dünya çapındaki satışlara kadar. Selena, ürün yaratmanın her aşamasında, birçok ödül ve uluslararası kalite sertifikaları ile kanıtlanmış en yüksek uluslararası standartları karşılamayı garanti eden yenilikçi çözümleri garanti eder.

  Şu anda Selena Group, dünyanın en iyi üç poliüretan köpük üreticisinden biridir ve uluslararası yapı kimyasalları pazarlarında uzun süreli geleneklerin küresel kaygılarıyla başarılı bir şekilde rekabet etmektedir.

  Selena Grup stratejisinin kilit unsuru kalitedir. “Ürün yoluyla avantaj”, Selena Group’un sunduğu her kategorideki ürünlerin en yüksek kalitesinin aranması anlamına gelir.

  Böyle bir strateji, Selena tarafından sunulan ürünler ve çözümler için yüksek düzeyde müşteri güvenini garanti eder. Grup şu anda dünya çapında yaklaşık 2.000 kişiyi istihdam etmektedir.